Paintball Sahamız

Aktif . Yayınlanma Frontpage Blog

PAINTBALL SAHAmız 3 dönüm açık hava strateji sahasıdır ,
sahamızda bir seansta maksimum 14 kişi oynayabilmektedir, profesyonel lisanslı paintball hakemleri eşliğinde mücadele edilir.Paintball sahamızın etrafında oyun sonrası piknik yapılabilmektedir.
Aktivitelerimiz sapanca yanık Meşelik park içinde ağaç kuleler ve barikatlar arasında yapılmaktadır.

Yeni sezonunda tamamı 2017 model Tippmann Act Platinum Markerlarımızla ve Atv Safari ve piknik alanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Firmamızda Cildi zedeleyen kalitesiz Çin Topu kullanılmamaktadır.


BAŞLANGIÇ


OYUN BAŞLANGICINDA AS HAKEM GÜVENLİK SİLAHLARIN KULLANIMI VE OYUN KURALLARI İLE İLGİLİ 10 DAKİKALIK BİR BRİFİNG VERECEKTİR. BARİKATLAR VE OYUN DÜZENİ DEVAMLI GELİŞTİRİLEREK YENİLENMEKTEDİR


OYUN SÜRESİ


OYUNLAR 10 DAKİKALIK SETLER HALİNDE YAPILMAKTA, KARŞI TAKIMI VURAN EKİP SETİ KAZANMAKTADIR. OYUNCULAR MALZEMELERE ALIŞTIKÇA SET SÜRESİ 3 DAKİKAYA KADAR DÜŞMEKTEDİR ,YANİ VURULAN OYUNCU UZUN SÜRE OYUN DIŞI KALMAMAKTADIR.İKİNCİ SETTE TEKRAR OYUNA GİRMEKTEDİR. TOPLAM OYUN ORTALAMA 1,5 SAAT SÜRMEKTEDİR. SİZDEN SONRA REZERVASYON YOK İSE OYUNA DEVAM EDEBİLMEKTESİNİZ.
OYUN SAATİNİZİ ÖNCEDEN REZERVE ETMENİZ GEREKMEKTEDİR.OYUNCULARIN İSTEĞİNE BAĞLI RÖVANŞ VEYA SET SAYISI UZATILABİLMEKTEDİR.

EKİPMANLARIMIZ

PAINTBALL SAHAMIZDA OYNAYAN HER OYUNCUYA ;
KORUMALI KAMUFLAJ ELBİSE, V FORCE YÜZ KORUMA MASKESİ , KORUMALI S.W.A.T. YELEĞİ ,
KORUMALI S.W.A.T. ELDİVEN, 2011 MODEL TIPPMANN ACT PLATINIUM YARI OTOMATİK MARKERLAR
PAINTBALL SİLAHI , SİLAHTA 50 ADET TOP VERİLMEKTEDİR

ÜCRETLENDİRME

BELİRTİLEN EKİPMANLAR VE HAKEMLİK HİZMETİ 200 TOP DAHİL KİŞİ BAŞI 60 TL'dir.
EKSTRA ÜCRETLER
100 TOP 50 TL
Ekstra Her 100 TOP 20 TL
DAHA UYGUN FİYATLARA PAKET FİYATLARIMIZ DA MEVCUTTUR
ÖZEL ORGANİZASYONLAR
ŞİRKETLERE ÖZEL TAKIM RUHU VE MOTİVASYONU GELİŞTİREN PAİNTBALL'DA FARKLI SENARYO VE TURNUVALAR, RAFTING , SCUBA DALGIÇ EĞİTİMLERİ , ATV SAFARİ, AT BİNME,VE TREKKING ORGANİZASYONLARI VE TOPLANTI CANLI MÜZİK, PİKNİK , ÇOCUKLARA PALYAÇO VE ANİMASYON GİBİ TÜM GÜNÜNÜZÜ ÇOK FARKLI GEÇİREBİLECEĞİNİZ ÖZEL ORGANİZASYONLAR YAPILMAKTADIR

LÜTFEN ÖZEL ORGANİZASYONLAR VE DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYINIZ..!!


EKİPMAN SATIŞI


21.YÜZYIL OYUNU PAİNTBALL'A YATIRIM YAPMAK İSTEYENLER,SAHA KURMAK VE HAKEMLİK EĞİTİMİ ALMAK İSTEYENLER. İŞİNİ PROFÖSYONELCE YAPMAK İSTEYENLER , ÖZEL TOPTAN EKİPMAN VE SAHA KURULUMU FİYATLARI İÇİN BİZİMLE TEMAS KURUNUZ.

BİLGİ İRTİBAT: 0 544 854 26 54 FATİH HOCA